بازديد نماینده وزارتخانه از کانون

فنايي كارشناس مسئول فعاليت­هاي اردويي و كانونهاي آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي به همراه عاشوردن كارشناس مسئول فعاليت­هاي اردويي و كانونهاي آموزش و پرورش استان گيلان بازديدي مورخ 19 خرداد ماه سال جاري از كانون فرهنگي تربيتي(دختران) شهيد مطهري داشتند.

در ابتداي بازديد اعضاي انجمن سرود مراسم استقبال از بازديدكنندگان را با قرائت متن خير مقدم و سرود به عمل آوردند. و در ادامه احمدي مديريت محترم كانون شهيد مطهري ضمن عرض خير مقدم و تبريك اعياد شعبانيه از توانايي ها و مشكلات كانون گزارشي را ارائه نمودند.

فنايي نماينده محترم قطب شش كشوري از وزارتخانه ضمن تقدير و تشكر فراوان از فعاليتهاي چشمگير عوامل كانون شهيد مطهري گفت: هدف از اين بازديد انتقال پتانسيل­ها و توانمندي­هاي كانونهاي استانها به مسئولين وزارتخانه مي باشد تا از اين طريق بتوانيم تصوير درست و منطقي را از فعاليتهاي كانون ارائه نماييم زيرا معتقديم كه كانون ها فضاي مناسبي براي تربيت دانش­­آموزانمان مي باشد.

وي در ادامه افزود: از آنجايي كه از مهر ماه 1393 افقهاي روشني در انتظار كانونها مي باشد انتظار ادامه فعاليت­هاي مداوم را از مديران و كارشناسان مربوطه را داريم.

همچنين بايد خاطر نشان كرد كه در ادامه­ جلسه بازديد مديريت كانون از فراورده­هاي توليدي كارشناسان و مربيان كانون نيز بسته سوغاتي را تقديم بازديد كنندگان نمود.

وهمچنين در پايان بازديد با صلوات ودعا پايان يافت.

کانون شهید مطهری رشت

کانون شهید مطهری رشت

کانون شهید مطهری رشت

کانون شهید مطهری رشت

کانون شهید مطهری رشت

گزارش تصویری کامل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید