جلسه شورای برنامه ريزی اوقات فراغت كانون ها - تابستان ۹۳

در مورخ 93/01/31 روز يكشنبه ساعت 6 عصر در دفتر كانون دختران شهيد مطهري ناحيه يك با حضور رئيس اداره ناحيه يك آقاي نجيب، معاونت پرورشي و تربيت بدني ناحيه يك آقاي قنبرپور و ديگر كارشناسان اداري ناحيه برگزار شد .

ابتدا آياتي از قرآن مجيد توسط آقاي حسيني تلاوت شد سپس خانم احمدي ضمن خير مقدم و تبريك ولادت يگانه دخت گرامي حضرت محمد (ص) رئوس فعاليت هاي انجام شده سال 92 و شروع كار سال 93 را به طور خلاصه به اطلاع حاضرين رساند .

جذب و نگهداري دانش آموزان و برنامه ريزي اوقات فراغت و كمبودهاي موجود در كانون ، هزينه هاي زياد و نيروي انساني را بطور خلاصه بيان كردند

در ادامه آقاي نجيب رياست محترم اداره آموزش و پرورش ناحيه يك رشت ضمن تبريك ولادت حضرت زهرا(س) و تشكر وي‍ژه از مدير و همكاران كانون شهيد مطهري و شهيد موسوي بابت حضور فعال در برگزاري برنامه هاي كانون، با در نظر داشتن مشكلات موجود در كانون به بررسي و حل مسائل مذكور پرداختند و به راهكارهايي در جهت بهبود كيفيت كار كانون اشاره نمودند.

در ادامه جلسه آقاي قنبر پور معاونت محترم پرورشي و تربيت بدني ناحيه يك ضمن خير مقدم و تبريك و تهنيت ولادت بانوي آب و آيينه حضرت زهرا (س) در مورد فعاليت هاي مستمر كانون در بخش هاي آموزشي و علمي و ورزشي و..... مطالب مفيد و ارزنده اي را عنوان كردند و اصرار داشتند در مقابل تهاجم فرهنگي كلاس هاي كانون بايد كم هزينه باشد.

در ادامه مربيان نقطه نظرات خود را بيان نمودند ومسؤلين حاضر در جلسه با دادن راهكار براي سال جديد و رفع مشكلات سال گذشته نكات مهم را مصوب نمودند.

مصوبات در اين جلسه به شرح ذيل مي باشد:

  *مكاتبه با اداره در رابطه با گرفتن سرانه براي كانون شهيد مطهري و شهيد موسوي

*پيگيري تهيه فضاي بهتر براي كانون و جابجايي كانون به مكان مناسب

* پيگيري براي تهيه تجهيزات

*گرفتن مربيان كلاس هاي تابستاني طبق دستور العمل

*تشويقي همكاران به مناسبت روز زن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید